Topklas Junior College

Drie groepen enthousiaste leerlingen uit groep 8 van de basisscholen hebben de afgelopen zes weken deelgenomen aan de Junior College workshops van de Topklas van De Ring van Putten.

Tijdens deze middagen stond het ontrafelen van het mysterie van onze schooltuin centraal. Tijdens workshops robotica, geschiedenis, Spaans, leerlingenlaboratorium en veldonderzoek met metaaldetectoren hebben zij stap voor stap onderzoek gedaan. Tegelijkertijd maakten deze jonge onderzoekers kennis met het atheneumonderwijs op onze school.
Woensdagmiddag 6 december was het zover: in de aula van De Ring en in aanwezigheid van hun ouders hebben de Topklasleerlingen hun onderzoeksresultaten gepresenteerd. Aan het einde van de middag ontvingen zij het Topklascertificaat van De Ring van Putten.

Foto: De coaches van de Topklassen met de 'ontknoping' van het mysterie: James de schoolkat!